top of page
web-back.gif
pen-back.gif
KOSMETICKÝ EVENT JAKO ŽÁDNÝ JINÝ

Ať už jste milovníkem péče o pleť nebo profesionálem, tato událost vám zkrátka nesmí uniknout. Den s DermapenWorld plný novinek a interaktivních školení. Vizuální show plná krásy a zdravé pleti.

 

Připravte se na mezinárodní speakery, kteří vás uvedou do světa DermapenWorld, do světa intuitivní domácí i profesionální pleťové péče.

Čekají vás novinky v kosmetickém světě, spousta rad a tipů, jak se o sebe správně starat. Vyvrátíme vám nejznámější kosmetické mýty a pomůžeme vám orientovat se v přeplněném kosmetickém světě. Součástí celého dne bude také výstava historie mikrojehličkování a také tzv. EXPERIENCE ZONE, kde si budete moci vyzkoušet všechny naše technologické vychytávky, a také se osobně setkat se zakladateli naší revoluční značky.

PŘIPRAVTE SE NA VIZUÁLNÍ SHOW

LET IT GROW event se bude konat ve futuristickém centru CUBEX v Praze, které nám umožní vás díky speciálním obrazovkám a projektorům vtáhnout do děje.

Dáváme péči o pleť nový rozměr.

NAŠI EXPERTI

Když vzdělání, tak od těch nejpovolanějších. Novinky vám budou prezentovat samotní zakladatelé značky. Čeká nás totiž nová éra péče nejen o pleť.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

20.9.2024

10:00 - 18:00 hodin

CUBEX Centrum Praha

Vstupenky lze zakoupit pouze on-line

ve 3 různých úrovních.

BASIC vstup

1 990 Kč

SKINTELEKTUÁL vstup

3 990 Kč

VIP vstup

6 990 Kč

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.