top of page
pigmentace-min.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ / PIGMENTACE

Redukujte pigmentace pro zářivou pleť

Nechtěné pigmentace, flíčky, tmavé skvrny nebo dokonce melasma? Dermapen Treatment™ vám dává šanci přepsat minulost svojí pleti a získat zpět její zářivý a sjednocený vzhled.

white wave-01.png
wave.gif
Pigmentation_content-image-min.png

Tmavé skvrny, nejednotný tón nebo melasma

Častým spouštěčem tvorby nežádoucího pigmentu je nejen škodlivé UV záření, ale také hormonální změny, užívání léků, nebo například akné. Dochází k nekontrolované produkci a ukládání kožního barviva (melaninu) do okolních buněk.

Dermapen Treatment™ je schopen řešit problém všech typů pigmentace u všech barev pleti. Je velmi doporučován v případě tmavších typu, kde je nevhodné používat lasery, které by mohly mít za následek zhoršení pigmentace.

Depigmentační protokol Dermapen

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ zařízení je schopno generovat až 1 920 mikrokanálků za sekundu a to při minimálním diskomfortu pro pacienta. Perem vytvořené kanálky normalizují buněčné funkce a regulují produkci melaninu. Ultrajemné jehličky zasáhnou melanocyty, čímž spustí regenerační a korektivní procesy. Výsledkem je sjednocená a hladká pleť.

Profesionální protokol

Při řešení pigmentací je velmi důležitá příprava, proto vám vaším Autorizovaným DermapenWorld Terapeutem bude vždy předepsán specifický domácí protokol před samotným ošetřením Dermapen, který vždy obsahovat náš ikonický koncentrát Brite Lite™, který je schopen díky obsahu stabilní kyseliny kojové a tranexamové významně zpomalit produkci melaninu. Důležitou součástí je také péče s obsahem vitamínu C. 

3 - 6

ošetření

2 - 4

týdny odstup

Pro maximální výsledky

Pro urychlení výsledků ošetření lze používat Dp Dermaceuticals™ L.E.D. - neinvazivní formu rejuvenace a regenerace pleti, a samozřejmě neustále svou pleť chránit před škodlivým UV zářením za pomoci našeho revolučního Cover Recover spf 30 / PA+++

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page