top of page
lines and wrinkles-min.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ / JEMNÉ LINKY A VRÁSKY

Pro tu nejhladší pleť 

Smějte se, aniž byste museli mít obavy z linek a vrásek v obličeji. Dermapen Treatment™  stimuluje produkci kolagenu a elastinu. Výsledkem bude svěží a mladě vypadající pleť.

white wave-01.png
wave.gif
Fine-lines-and-wrinkles_content-image-mi

Přirozená tvorba kolagenu

Proces obnovy kůže se věkem zpomaluje. První se objevují jemné linky a vrásky způsobené naší mimikou na čele, kolem očí a úst. Protože prevence je lepší než korekce je vhodné s ošetřením zaměřeným na předčasné stárnutí začít co nejdříve.

Dermapen Treatment™ vám umožní nejen zredukovat již vzniklé vrásky, ale také významně zpomalit tvorbu nových.

Pro udržení mladě vypadající pleti je pak klíčový domácí protokol, který bude stimulovat tvorbu kolagenu a chránit pleť proti volným radikálům.

Dermapen protokol na jemné linky a vrásky

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ zařízení je schopno generovat až 1 920 mikrokanálků za sekundu a to při minimálním diskomfortu pro pacienta. Perem vytvořené kanálky mají za následek přirozenou stimulaci tvorby kolagenu a elastinu a současně také zpevnění povrchu pleti.

Profesionální protokol

Pro efektivní rejuvenaci pleti je vhodná kombinace Dermapen ošetření s Über peel chemickým peelingem. Tento protokol dokáže plet bezpečně vyhladit, zpevnit a obnovit ochrannou kožní bariéru. Pro domácí použití je následné důležité používat jemnou formu vitamínu A a antioxidanty, které budou pleť chránit proti environmentálním vlivům.

4

ošetření

6

týdnů odstup

Pro maximální výsledky

Pro urychlení výsledků ošetření lze používat Dp Dermaceuticals™ L.E.D. - neinvazivní formu rejuvenace a regenerace pleti, a samozřejmě neustále svou pleť chranit před škodlivým UV zářením za pomoci našeho revolučního Cover Recover spf 30 / PA+++

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page