top of page
led-min.png

LED TERAPIE

Dp Dermaceuticals L.E.D

Hledáte neinvazivní způsob, jak se zbavit linek a vrásek, sjednotit tón pleti, nebo zmírnit začervenání a to vše z pohodlí gauče? Seznamte se s naší kolekcí L.E.D, která vzala kosmetický svět útokem.

white wave-01.png
wave.gif
L.E.D. benefity
LED-Therapy_benefits_icon_rejuvenate-01.png

Omlazuje pokožku

L.E.D Light therapy prokazatelně stimuluje produkci kolagenu a elastinu a viditelně zmírňuje známky stárnutí, včetně jemných linek, vrásek, suché pokožky a pigmentací.

LED-Therapy_benefits_icon_ageing-01.png

Neinvazivní Anti-Aging

Terapie pracuje na dvou frekvencích, červeného (633 nm) a téměř infračerveného (830 nm) světla. Žádná z těchto frekvencí neobsahuje škodlivé UV záření a lehce absorbuje do pleti.

heart-and-hands-icon.gif

Zlepšuje náladu

Vedlejším účinkem Dp Dermaceuticals L.E.D.™ je stimulace produkce serotoninu. Tato přirozeně se vyskytující chemická látka je nezbytná pro klidný spánek, pohodu a radost.

LED-Therapy_benefits_icon_soothes_waves.png

Zmírňuje bolest a zánět

Červené (633 nm) světelné paprsky podporují hojení - perfektní pro zmírnění zarudnutí a zánětu po mikrojehličkování a dalších zákrocích. Při dlouhodobém užívání pomáhá tišit bolest tím, že stimuluje průtok krve a uvolňuje svaly.

Výsledky po čtyřech týdnech užívání při intervalu 3x týdně 
95%

souhlasilo

Pleť je sjednocená, světlejší

a plnější.

98%

souhlasilo

Pleť je pocitově pevnější.

96%

souhlasilo

Jemné linky a vrásky

jsou méně viditelné

LED-Therapy_Face.jpg
Dp Dermaceuticals™
L.E.D. Face

Lehká flexibilní silikonová konstrukce dokonale obepne váš obličej a umožňuje tak přímý (bezpečný) kontakt světla s vaší kůží. Zabraňuje se tak ztrátě intenzity záření.

Léčivá síla červeného světla (633 nm) dělá

z Dp Dermaceuticals L.E.D. naprostou nezbytnost po ošetření Dermapen Treatment a dalších dermatologických procedurách.

 

Téměř infračervené záření (830 nm) je optimální pro ochranu pleti před stárnutím, neboť proniká hlouběji do pokožky.  

V synergii
s DermapenWorld řešením

Náš L.E.D. systém dosahuje skvělých výsledků sám o sobě, nicméně stejně tak jako vše, co v DermapenWorld nabízíme, synergické působení revolučních přípravků Dp Dermaceuticals a technologie Dermapen posouvá výsledky ještě mnohem dál.

dermapen treatment
Dermapen™ mikrojehličkování

Protizánětlivé účinky L.E.D. urychlují proces hojení, systém je tedy ideální pro použití ihned po ošetření Dermapen, ať už doma, nebo na klinice. L.E.D. terapie stimuluje produkci kolagenu a elastinu, touto kombinovanou terapií tedy zdvojnásobíte omlazující účinek.

LED-Therapy_LumaFuse-Mask.jpg.webp
Dp Dermaceuticals™ LUMAFUSE HYDROGEL SHEET MASK

Pro umocnění účinku L.E.D. použijte jako podklad naši novou revoluční masku, která nejenže silně hydratuje a zklidňuje pleť, ale současně zlepšuje propustnost světla do hlubších vrstev kůže. Geloidní struktura masky umožňuje přesnou aplikaci.

LED-Therapy_DpD.jpg.webp
Dp Dermaceuticals™
revoluční pleťový systém

Využijte na maximum účinné látky v našich revolučních přípravcích Dp Dermaceuticals.

L.E.D. Light Therapy zlepšuje absorpci a tím tedy zvyšuje účinnost všech aplikovaných přípravků ihned po terapii.

 • Co je to mikrojehličkování / microneedling?
  Mikrojehličkování je vyhledávané profesionální ošetření pro obnovu pokožky, které viditlně řeší různé problémy pleti. Velmi jemné jehličky jsou nastaveny na určitou hloubku a rychlost, aby v pleti vytvořily frakční rejuvenační kanálky. Narozdíl od tradičních injekčních aplikací je mikrojehličkování procedurou, která stimuluje přirozené imunitní reakce našeho těla k vytvoření nového kolagenu a elastinu. Vytvořenými mikrokanálky se do pleti dostávají aktivní látky ze speciálních koncentrátů Meso-Glide™. Tyto koncentráty se připravují na míru přesně podle typu a stavu vaší pleti.
 • Záleží na tom, jaké produkty jsou použity při mikrojehličkování?"
  ANO! Rizika jako granulomy, nepříjemné chronické zarudnutí a podráždění mohou být způsobena použitím běžných kosmetických přípravků. Z tohoto důvodu vyvinul DermapenWorld specifickou kolekci přípravků Dp Dermaceuticals, která je bezpečná pro použití během ošetření i po něm. Dp Dermaceuticals urychluje hojení kůže a současně zvyšuje účinnost ošetření Dermapen.
 • Proč bych měl/a zvolit Dermapen™?
  DermapenWorld™ je tvůrcem originálního Dermapenu. Ošetření Dermapen™ používají nejmodernější mikrojehličkovací zařízení, procedury jsou rychlejší, bezpečnější a přinášejí optimální výsledky při krátké době hojení. Dermapen 4™, který používají DermapenWorld autorizovaní terapeuti vytváří v pleti miliony frakčních rejuvenačních kanálků. Je až od 104% rychlejší než konkurenční mikrojehličkovací pera. Toto umožňuje lepší penetraci aktivních látek hluboko do pleti, až o 80% více.
 • Jsou ošetření Dermapen bolestivá?
  Tradiční derma-roller techniky jsou velmi bolestivé a vyžadují lokální znecitlivění kůže. Dermapen 4 nemá v tomto směru konkurenci. Jedná se o nejkomfortnější a téměř bezbolestné mikrojehličkovací ošetření. Lokální znecitlivění není potřeba.
 • Co mohu očekávat po ošetření Dermapen?
  Po profesionálním zákroku může být pleť 12-48 hodin zarudlá. Většina pacientů se může vrátit k běžným aktivitám ihned po ošetření. Pro maximální komfort je doporučeno používat Cover Recover spf 30, který nejen chrání proti škodlivému UV záření, ale současně umí zakrýt veškeré nedokonalosti, jako například začervenání.
 • Pro jaké problémy s pletí je Dermapen ošetření vhodné?
  ošetření může řešit následující problémy: Jemné linky a vrásky Stárnoucí a sluncem poškozená pokožka Aktivní akné nebo jizvy po akné Pigmentace včetně melasma Rozšířené póry Rosacea / růžovka Strie Jizvy (i chirurgické) Celulitida Nechtěnné tetování Díky nastavitelné hloubce jehly je Dermapen 4 schopen řešit hned několik problémů současně.
 • Jak často je nutné podstoupit ošetření Dermapen?
  Každý problém pleti má svůj specifický originální protokol, který určuje nejen kolik ošetření je potřeba, ale také v jakém časovém rozmezí a s jakým profesionálním roztokem Meso-Glide. O přesném protokolu vás bude informovat váš ošetřující terapeut / lékař při osobní konzultaci.
 • Jaké produkty používat při mikrojehličkování?
  Vaše problémy s hledáním správných produktů na internetu jsou u konce. Dp Dermaceuticals je první Meso-Infusion pleťovou řadou, která byla specificky navržena k použítí před, při a po mikrojehličkování. Celá řada je určena jak pro domácí tak profesionální použití, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a nejlepší možné výsledky. Přípravky po ošetření dokáží dramaticky urychlit regeneraci pleti, při pravidelném používání dlouhodobě zlepšovat kvalitu kůže.
LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page