top of page
akne osetreni-min.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ PRO AKNÓZNÍ PLEŤ

Ovoboďte se od akné a pupínků

Ať už vás trápí občasné pupínky, nebo pravidelné záněty v obličeji i na těle Dermapen Treatment™ dostane tyto nepříjemné stavy pod kontrolu. Výsledkem bude čistá a zdravá pleť.

white wave-01.png
wave.gif
akne

Rychlejší cesta k čistější pleti

Problematická pleť je často výsledkem nadměrné produkce kožního mazu a hormonální nerovnováhy. 

Přebytečný kožní maz spolu s odumřelými kožními buňkami zůstane uvnitř kožního póru, což může vést k bolestivému zánětu a množení bakterií. 

Kombinace klinického ošetření za pomocí mikrojehličkování Dermapen a cílené domácí rutiny Vám pomůže pomoci dosáhnout čisté zářící pleti, kterou si zasloužíte.

Dermapen protokol pro problematickou

a aknózní pleť

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ zařízení je schopno generovat až 1 920 mikrokanálků za sekundu a to při minimálním diskomfortu pro pacienta. Perem vytvořené kanálky mají za následek spuštění přirozené imunitní reakce kůže a normalizaci obnovy epidermis.

 

Přesně nastavené jehličky se dostanou do místa postiženého akné, pleť okysličí, aktivují lymfatický systém a umožní přirozenou hojivou reakci..

Profesionální protokol

Protokol vytvořený vaším Autorizovaným DermapenWorld Terapeutem bude zahrnovat nejen sérii ošetření Dermapen se specifickými Meso-Glide™ koncentráty, ale také na míru připravený domácí protokol, který udrží tvorbu kožního mazu a zánětů pod kontrolou.

Mezi hlavní aktivní látky budou patřit kombinace AHA a BHA kyselin, které budou nejen odstraňovat přebytečné kožní buňky, ale současně regulovat tvorbu kožního mazu a zmírňovat viditelnost pozánětlivých pigmentových skvrn.

4 - 6

ošetření

2 - 4

týdny odstup

Pro maximální výsledky

Pro urychlení výsledků ošetření lze používat Dp Dermaceuticals™ L.E.D. - neinvazivní formu rejuvenace a regenerace pleti, a samozřejmě neustále svou pleť chranit před škodlivým UV zářením za pomoci našeho revolučního Cover Recover spf 30 / PA+++

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page