top of page
scars-min.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ / JIZVY

Řekněte sbohem tvrdohlavým jizvám

Ať už způsobené akné, operací nebo úrazem, jizvy se mohou podepsat na našem sebevědomí. Dermapen Treatment™ vám pomůže dramaticky zmírnit jejich viditelnost a navrátit vaší pleti hladký vzhled.

white wave-01.png
wave.gif
scarring-2@2x-min.jpg

Přepište minulost svojí pleti

Jizvy se tvoří poškozením druhé vrstvy kůže (dermis). Mohou být frustrujícím přírůstkem na tváři i dalších částech těla, zvláště pak pokud jsou na viditelném místě. Dermapen Treatment jejich řešením.

Dermapen Treatment™ je schopen řešit jak vystouplé (hypertrofické) tak vpadlé (atrofické) jizvičky. Cíleným mikrojehličkováním s koncentráty Dp Dermaceuticals jsme schopni nejen vyrovnat povrch pleti, ale také postupně vyplnit atrofické jizvy a v místech přirozeně obnovit vazby správného typu kolagenu. Domácí péče následně pomáhá se zmírněním zarudnutí a pigmentačních změn.

Dermapen protokol na revizi jizev

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ je jediným mikrojehličkovacím zařízením, které má k dispozici program na revizi jizev ST. Je schopen řešit nejen jizvy po akné. ale také jizvy po chirurgických zákrocích, jizvy po popáleninách a strie.

Jehličky mohou nejenže pracovat v hloubce až 3 mm, ale pero současně umí kalibrovat motor tak, aby byly vpichy provedené s naprostou přesností bez tahání nebo poškrábání kůže.

Profesionální protokol

Vstupní konzultace je naprostou nezbytností pro určení kolik procedur a v jakém odstupu bude potřeba. V případě některých typů jizev bude doporučena kombinovaná terapie s Über peel MD, nebo například PRP.

4 - 5

ošetření

6

týdnů odstup

Pro maximální výsledky

Pro správné hojení jizev bude vhodný nejen koncentrát s obsahem Retinalu, ale také náš revoluční balzám SSSCAR, který na kůži vytváří neviditelnou bariéru a pomáhá urychlovat regenerační procesy. 

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page