top of page
treatments-min.png

VŠECHNA DERMAPEN OŠETŘENÍ

Jaké to je milovat, svoji pleť

Obnovení pleti za pomoci Dermapen zahrnuje sérii profesionálních mikrojehličkovacích procedur v kombinaci s domácím protokolem pro maximální a dlouhodobé výsledky.

white wave-01.png
wave.gif

Synergický přístup

Řešení pro pleť

Vámi vybraný DermapenWorld certifikovaný terapeut vás přehledně provede celým procesem, vysvětlí, kolik ošetření bude potřeba k řešení vašeho specifického problému a začne vaši cestu ke zdravější pleti na míru předepsaným domácím protokolem

Dp Dermaceuticals™

4 ošetření

6 týdnů odstup

3-6 ošetření

2-4 týdny odstup

4-6 ošetření

4 týdny odstup

4 ošetření

6 týdnů odstup

4-6 ošetření

6-8 týdnů odstup

4-6 ošetření

2-4 týdny odstup

4 ošetření

5 týdnů odstup

Jizvy

4-5 ošetření

6 týdnů odstup

Strie

4-6 ošetření

6 týdnů odstup

 • Co je to mikrojehličkování / microneedling?
  Mikrojehličkování je vyhledávané profesionální ošetření pro obnovu pokožky, které viditlně řeší různé problémy pleti. Velmi jemné jehličky jsou nastaveny na určitou hloubku a rychlost, aby v pleti vytvořily frakční rejuvenační kanálky. Narozdíl od tradičních injekčních aplikací je mikrojehličkování procedurou, která stimuluje přirozené imunitní reakce našeho těla k vytvoření nového kolagenu a elastinu. Vytvořenými mikrokanálky se do pleti dostávají aktivní látky ze speciálních koncentrátů Meso-Glide™. Tyto koncentráty se připravují na míru přesně podle typu a stavu vaší pleti.
 • Záleží na tom, jaké produkty jsou použity při mikrojehličkování?"
  ANO! Rizika jako granulomy, nepříjemné chronické zarudnutí a podráždění mohou být způsobena použitím běžných kosmetických přípravků. Z tohoto důvodu vyvinul DermapenWorld specifickou kolekci přípravků Dp Dermaceuticals, která je bezpečná pro použití během ošetření i po něm. Dp Dermaceuticals urychluje hojení kůže a současně zvyšuje účinnost ošetření Dermapen.
 • Proč bych měl/a zvolit Dermapen™?
  DermapenWorld™ je tvůrcem originálního Dermapenu. Ošetření Dermapen™ používají nejmodernější mikrojehličkovací zařízení, procedury jsou rychlejší, bezpečnější a přinášejí optimální výsledky při krátké době hojení. Dermapen 4™, který používají DermapenWorld autorizovaní terapeuti vytváří v pleti miliony frakčních rejuvenačních kanálků. Je až od 104% rychlejší než konkurenční mikrojehličkovací pera. Toto umožňuje lepší penetraci aktivních látek hluboko do pleti, až o 80% více.
 • Jsou ošetření Dermapen bolestivá?
  Tradiční derma-roller techniky jsou velmi bolestivé a vyžadují lokální znecitlivění kůže. Dermapen 4 nemá v tomto směru konkurenci. Jedná se o nejkomfortnější a téměř bezbolestné mikrojehličkovací ošetření. Lokální znecitlivění není potřeba.
 • Co mohu očekávat po ošetření Dermapen?
  Po profesionálním zákroku může být pleť 12-48 hodin zarudlá. Většina pacientů se může vrátit k běžným aktivitám ihned po ošetření. Pro maximální komfort je doporučeno používat Cover Recover spf 30, který nejen chrání proti škodlivému UV záření, ale současně umí zakrýt veškeré nedokonalosti, jako například začervenání.
 • Pro jaké problémy s pletí je Dermapen ošetření vhodné?
  ošetření může řešit následující problémy: Jemné linky a vrásky Stárnoucí a sluncem poškozená pokožka Aktivní akné nebo jizvy po akné Pigmentace včetně melasma Rozšířené póry Rosacea / růžovka Strie Jizvy (i chirurgické) Celulitida Nechtěnné tetování Díky nastavitelné hloubce jehly je Dermapen 4 schopen řešit hned několik problémů současně.
 • Jak často je nutné podstoupit ošetření Dermapen?
  Každý problém pleti má svůj specifický originální protokol, který určuje nejen kolik ošetření je potřeba, ale také v jakém časovém rozmezí a s jakým profesionálním roztokem Meso-Glide. O přesném protokolu vás bude informovat váš ošetřující terapeut / lékař při osobní konzultaci.
 • Jaké produkty používat při mikrojehličkování?
  Vaše problémy s hledáním správných produktů na internetu jsou u konce. Dp Dermaceuticals je první Meso-Infusion pleťovou řadou, která byla specificky navržena k použítí před, při a po mikrojehličkování. Celá řada je určena jak pro domácí tak profesionální použití, aby byla zajištěna maximální bezpečnost a nejlepší možné výsledky. Přípravky po ošetření dokáží dramaticky urychlit regeneraci pleti, při pravidelném používání dlouhodobě zlepšovat kvalitu kůže.
LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.