top of page
strie-min.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ / STRIE

Sledujte, jak vaše strie mizí

Strie mohou postihnout kohokoliv. Často se mylně domníváme, že se jedná o trvalý a neřešitelný stav kůže. S Dermapen Treatment™ však tento běžný typ jizev rozhodně trvalý nebude. 

white wave-01.png
wave.gif
stretch-marks-2@2x-min.jpg

Strie nemusíte mít navždy

Zpravidla se objevují jako červené nebo modré čáry, v průběhu času pak postupně vyblednou do bílé, stříbrné nebo hnědé barvy. Se striemi se velmi často potýkají ženy během těhotenství, nicméně tento typ jizvení se nevyhýbá ani mužům, například při dramatickém kolísání váhy, nebo užívání steroidních léků.

Dermapen 4™ je schopen díky stimulaci tvorby nového kolagenu zmírnit viditelnost strií a sjednotit zabarvení kůže. Velké množství lékařů i pacientů potvrdilo, že Dermapen 4™ měl mnohem větší účinky při revizi strií, než tradiční metody, jakými jsou například laser nebo topické krémy.

Dermapen protokol na revizi strií

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ zařízení je schopno generovat až 1 920 mikrokanálků za sekundu a to při minimálním diskomfortu pro pacienta. Perem vytvořené kanálky mají za následek přirozenou stimulaci tvorby kolagenu a elastinu a současně také zpevnění povrchu pleti.

Díky neuvěřitelné rychlosti pera a bezpečnostním prvkům v každé jehličkové kazetě lze během jednoho ošetření pracovat i na několika velkých plochách najednou.

Profesionální protokol

Vstupní konzultace je naprostou nezbytností pro určení kolik procedur a v jakém odstupu bude potřeba. V případě některých typů jizev bude doporučena kombinovaná terapie s Über peel MD,

4 - 6

ošetření

6

týdnů odstup

Pro maximální výsledky

Pro správné hojení strií bude vhodný nejen koncentrát s obsahem Retinalu, ale také náš revoluční balzám SSSCAR, který na kůži vytváří neviditelnou bariéru a pomáhá urychlovat regenerační procesy. 

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page