top of page
enlarge pores-min.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ / ROZŠÍŘENÉ PÓRY

Řekněte sbohem rozšířeným pórům, přivítejte bezchybnou pleť

Rozšířené póry mají za následek nejednotnou texturu pleti, kterou nezakryje ani make-up. Dermapen Treatment™ vyhlazuje povrch pleti a viditelně stahuje rozšířené póry. Výsledkem je hedvábná a hladká pleť.

white wave-01.png
wave.gif
enlarged-pores-2@2x-min.jpg

Je čas na transformaci vašich pórů

Rozšířené póry jsou velmi častým problémem pleti, zvláště u klientů, které v minulosti trápilo akné nebo černé tečky. Velikost pórů je ovlivněna nejen geneticky, ale také množstvím produkovaného kožního mazu. Zhoršování tohoto stavu umocňuje stárnutí kůže.

Dobrou zprávou je, že Dermapen Treatment je schopen efektivně velikost pórů redukovat, zmírnit jejich viditelnost a vyhladit povrch pleti.

Dermapen protokol / rozšířené póry

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ zařízení je schopno generovat až 1 920 mikrokanálků za sekundu a to při minimálním diskomfortu pro pacienta. Perem vytvořené kanálky aktivují regenerační procesy a tvorbu a distribuci nového kolagenu. Výsledkem jsou viditelně stažené póry, pevnější a hladší pleť.

4

ošetření

Profesionální protokol

Při první konzultaci s vámi váš Autorizovaný DermapenWorld Terapeut probere, kolik ošetření bude zapotřebí. Vše se bude odvíjet od stupně poškození. Pro úspěšnou redukci rozšířených pórů jsou potřeba dvě základní aktivní látky: kyselina Salicylová a retinoid.

Právě tyto dvě látky mají prokázané účinky na viditelné stažení pórů a vyhlazení povrchu pleti. Domácí protokol je naprostou nezbytností k úspěšné léčbě.

5

týdnů odstup

Pro maximální výsledky

Pro urychlení výsledků ošetření lze používat Dp Dermaceuticals™ L.E.D. - neinvazivní formu rejuvenace a regenerace pleti, a samozřejmě neustále svou pleť chranit před škodlivým UV zářením za pomoci našeho revolučního Cover Recover spf 30 / PA+++

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page