top of page
hair loss-min-2.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ / ALOPECIE

Zastavte vypadávání vlasů

Ovlivňuje ztenčování a padání vlasů vaše sebevědomí? Dermapen Treatment™ pomáhá řešit mnoho forem Alopecie u mužů i žen a dává vám naději na silnější a zdravě vypadající vlasy.

white wave-01.png
wave.gif
Hair-Loss_content-image_3-min.png

Dostaňte se ke "kořínku" problému

Dermapen Treatment™ je vhodný pro alopéční stavy, kde je v kůži stále přítomen vlasový folikul, který umožňuje růst vlasu. Ošetření stimuluje tvorbu nových cév (proces angiogeneze), které vyživují cibulku každého vlasu a dodávají potřebné hormony k aktivaci a udržení růstu nových. Pro navýšení účinku lze Dermapen 4™ kombinovat s PRP.

V případě potřeby může váš ošetřující lékař využít kombinovanou terapii i s dalšími injekčními léky, které budou problém alopecie řešit.

Dermapen protokol proti padání vlasů

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ umožňuje o 80% vyšší penetraci aktivních látek a léčiv. Pro řešení alopecie se velmi často využívá kombinované léčby s PRP (Platelet Rich Plasma) spolu s naším silným hyaluronátem MG-HA 35™, nebo dalšími mesoterapeutickými léky. Perem Vytvořené mikrokanálky pomáhají správné penetraci aktivních látek do vlasové cibulky, kde stimulují proces obnovy.

4 - 6

ošetření

Profesionální protokol

Přesný plán léčby vždy určí váš ošetřující lékař, ať už se jedná o počet potřebných sezení, nebo kombinaci látek potřebou k vyřešení problému. Velmi často se ošetření Dermapen

4

týdnů odstup

Pro maximální výsledky

Výsledky ošetření lze podpořit i užíváním topických, či perorálních léků, které podpoří růst vlasů. Ošetřovanou část nezapomínejte chránit před škodlivým UV zářením s pomocí našeho revolučního Cover Recover spf 30 / PA+++

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page