top of page
dp-dermaceuticals-min.png

DP DERMACEUTICALS

Naprostá nezbytnost při mikrojehličkování

Snažit se poskládat střípky ranní a večerní rutiny, která bude řešit všechny problémy vaší pleti a současně bude bezpečná po mikrojehličkování může dát občas zabrat.

Dp Dermaceuticals vám to usnadní. Naše revoluční formule, které kombinují pokročilé aktivní látky a nejnovější poznatky v oblasti estetické medicíny, jsou přesně to co hledáte.

white wave-01.png
Dp Dermaceuticals_nakupovat
Dp Dermaceuticals je unikátní

Je nám to jasné, chcete pro svou pleť to nejlepší. Proto jsme roky věnovali výzkumu a investovali miliony dolarů na vývoj revolučních přípravků, které maximalizují výsledky po Dermapen ošetření.

Navrženo pro podpoření výsledků po mikrojehličkování 

Prokázaná účinnost u široké škály problémů s pletí

Na míru šité produkty pro každý krok vaší každodenní péče o pleť

Používáno na klinikách po celém světě

blue dot wave-min.png
Pět kroků k zářivé pleti

Naše osvědčené protokoly zahrnují kombinaci produktů, které řeší jednotlivé problémy vaší pleti. Všechny přípravky byly navrženy tak, aby fungovali v dokonalé harmonii a byly vhodné ke každodennímu použití.

Podloženo 

seriózní vědou

Seznamte se s pokročilými technologiemi, díky kterým je řada Dp Dermaceuticals schopna dostát svých slibů.

Penetrace HA hluboko do pleti

Intenzivní hydratace

Vyplnění pleti

HylaFuse™ komplex je naše ikonická formule kyseliny Hyaluronové (HA). Tento revoluční Penetrační systém obsahuje tři různé molekulární hmotnosti HA. Ta nejmenší je schopna penetrovat do hlubokých vrstev kůže. Bylo klinicky prokázáno, že tento unikátní se absorbuje o 150% efektivněji než konkurenční formule.

HylaFuse má současně schopnost enkapsulovat další aktivní látky a postupně je do pleti uvolňovat až po dobu 8 hodin.

Naší nejnovější formulí potentní kyseliny hyaluronové (35 ml/ml) jsme způsobili revoluci v kosmetické vědě, neboť taková koncentrace nebyla doposud v topickém kosmoceutiku použita.

Stimuluje obnovu pleti

Kompatibilní s bioaktivními látkami

​Šetrnné k životnímu prostředí

Tento unikátní enkapsulační systém na sebe umí vázat aktivní látky na bázi oleje i vody, pro ještě lepší absorpci do pleti.

Hydroxyapatitové krystalky v Calphasomech také fungují jako bariéra, která chrání před škodlivými účinky UV záření. Vápník zase urychluje buněčnou obnovu pro pevnější pleť.

Prodlužuje životnost buněk

Zpomaluje proces stárnutí

Sjednocuje tón pleti

Bylo prokázáno, že Geranylgeranylisopropanol (GGP) obsažený v našem nejsilnějším koncentrátu MG-HA35+ umí stabilizovat telomery v kožních buňkách, což má za následek prodloužení jejich životnosti. Díky této ochranné roli redukuje jemné linky a vrásky, ale současně posiluje kožní bariéru, zlepšuje elasticitu a pevnost kůže.

Objev jak jsou chromozomy chráněné za pomoci telomerů získal v roce 2009 Nobelovu cenu.

aktivni latky
01
Čištění a exfoliace

Naše čistící a exfoliační produkty odstraní dokonale make-up i nečistoty, které na pleti přes den ulpěly. Silné a přesto šetrné.

02
Aplikace séra

Ihned po vyčištění dodejte pleti sílu cíleným sérem, které se bude lehce absorbovat do hlubších vrstev kůže a podpoří proces regenerace