top of page
rosacea-min.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ / ROSACEA-RŮŽOVKA

Zklidněte nepříjemné zarudnutí pleti

Zápaly růžovky často začínají na nose a postupně se mohou šířit na tváře, čelo i bradu. Dermapen Treatment™ vám může pomoci s běžnými příznaky, dostat začervenání pod kontrolu a sjednotit tón pleti.

white wave-01.png
wave.gif
rosacea mirror-min.png

Zklidnění začervenání - návrat sebevědomí

Existují tři základní rozdělení růžovky, od zarudnutí, přes papule a pustule až po dramatické zhutnění kůže.

I když na toto onemocnění s genetickou predispozicí zatím neexistuje léčba, Dermapen 4™ je schopen viditelně zmírnit běžné projevy růžovky normalizací obnovy krévních vlásečnic (angiogenetický proces) a stimulací regulačních růstových faktorů.

Ošetření také pomáhá upevňovat vazby mezi epidermis a dermis, čímž zlepšuje celkovou kvalitu kůže a její obranyschopnost. Pleť je zklidněná, s minimálním zarudnutím.

Dermapen protokol na zmírnění Rosacey

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ zařízení je schopno generovat až 1 920 mikrokanálků za sekundu a to při minimálním diskomfortu pro pacienta. Správně nastavenou hloubkou dojde k uvolnění růstových faktorů, které se podílejí na tvorbě kolagenu. Kapiláry budou regenerovány a jejich sít redukována.

4 - 6

ošetření

Profesionální protokol

Pro ošetření růžovky má DermapenWorld specifický protokol v kombinaci s Dp Dermacauticals MG Collection i standardním Maso-Glide roztokem. Důležitými látkami bude kyselina hyaluronová a vitamín C.

6 - 8

týdnů odstup

Pro maximální výsledky

Aby se dostavily očekávané výsledky bude nutné dodržet striktně domácí program. Šetrné čištění, užívání specifického koncentrátu s obsahem stabilního vitamínu C a dalších antioxidantů a posílit hydrolipidovou bariéru krémem Skin Veneer™. Samozřejmě je důležité svou pleť neustále chránit před škodlivým UV zářením za pomoci našeho revolučního Cover Recover spf 30 / PA+++

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page