top of page
starnouci plet-min.png

DERMAPEN OŠETŘENÍ PRO STÁRNOUCÍ PLEŤ

Vymažte známky stárnutí a poškození sluncem

Dermapen Treatment™ je populární, neinvazivní a efektivní variantou pro všechny, kdo řeší problém nerovnoměrného tónu pleti, povadání kontur i postupné ztenčování pokožky z důvodu environmentálních vlivů.

white wave-01.png
wave.gif
Dermapen-Treatments_Ageing_content-image

Obnovte vitalitu a zářivost pleti.

Hledáte neinvazivní ošetření, které zpomalí předčasné stárnutí nebo způsob, jak zlepšit texturu pleti poskozené sluncem?

Stárnutí pleti je velmi často ovlivněno vnějšími faktory jakými jsou například UV záření, znečištěné ovzduší a další. Pleť tak získává nerovnoměrný ton, ztrácí pružnost a je matná. Ošetření Dermapen umí tento proces zpomalit stimulací tvorby nového kolagenu a elastinu.

Pro perfektní výsledky je při ošetření vpraven do pleti specifický Dp Dermaceuticals™ Meso-Glide™, který bude nejen vyhlazovat její povrch, ale současně zpevňovat atrofované kontury.

Dermapen protokol pro stárnoucí a sluncem poškozenou pleť

CO OČEKÁVAT

Clinická procedura

Dermapen 4™ zařízení je schopno generovat až 1 920 mikrokanálků za sekundu a to při minimálním diskomfortu pro pacienta. Perem vytvořené kanálky mají za následek přirozenou stimulaci tvorby kolagenu a elastinu a současně také zpevnění povrchu pleti.

Profesionální protokol

Každá pleť je jiná, i z toho důvodu se profesionální protokol předepsaný Autorizovaným DermapenWorld terapeutem bude lišit. Profesionální ošetření může být sestaveno ze základních Meso-Glide™ koncentrátů, pokročilé MG-Collection nebo kombinovaného ošetření s chemickým peelingem Über peel™. Pro domácí ošetření jsou pak klíčové přípravky Dp Dermaceuticals™ s obsahem vitamínu A a C.

4

ošetření

6

týdnů odstup

Pro maximální výsledky

Pro urychlení výsledků ošetření lze používat Dp Dermaceuticals™ L.E.D. - neinvazivní formu rejuvenace a regenerace pleti, a samozřejmě neustále svou pleť chraňte před škodlivým UV zářením za pomoci našeho revolučního Cover Recover spf 30 / PA+++

Pro optimální výsledky

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page