top of page
dpPRO-min.png

Dp Dermaceuticals™ pro profesionály

Je velmi důležité se cítit sebevědomě s produkty, které používáte při profesionálních procedurách. Naše BackBar řada přípravků vám zajistí perfektní výsledky a svobodu kombinování během každého ošetření.

Podloženo 

seriózní vědou

Řada Dp Dermaceuticals je podložena nejnovějšími výzkumy a objevy, které zaručují perfektní výsledky.

Penetrace HA hluboko do pleti

Intenzivní hydratace

Vyplnění pleti

HylaFuse™ komplex je naše ikonická formule kyseliny Hyaluronové (HA). Tento revoluční Penetrační systém obsahuje tři různé molekulární hmotnosti HA. Ta nejmenší je schopna penetrovat do hlubokých vrstev kůže. Bylo klinicky prokázáno, že tento unikátní se absorbuje o 150% efektivněji než konkurenční formule.

HylaFuse má současně schopnost enkapsulovat další aktivní látky a postupně je do pleti uvolňovat až po dobu 8 hodin.

Naší nejnovější formulí potentní kyseliny hyaluronové (35 ml/ml) jsme způsobili revoluci v kosmetické vědě, neboť taková koncentrace nebyla doposud v topickém kosmoceutiku použita.

Stimuluje obnovu pleti

Kompatibilní s bioaktivními látkami

​Šetrnné k životnímu prostředí

Tento unikátní enkapsulační systém na sebe umí vázat aktivní látky na bázi oleje i vody, pro ještě lepší absorpci do pleti.

Hydroxyapatitové krystalky v Calphasomech také fungují jako bariéra, která chrání před škodlivými účinky UV záření. Vápník zase urychluje buněčnou obnovu pro pevnější pleť.

Prodlužuje životnost buněk

Zpomaluje proces stárnutí

Sjednocuje tón pleti

Bylo prokázáno, že Geranylgeranylisopropanol (GGP) obsažený v našem nejsilnějším koncentrátu MG-HA35+ umí stabilizovat telomery v kožních buňkách, což má za následek prodloužení jejich životnosti. Díky této ochranné roli redukuje jemné linky a vrásky, ale současně posiluje kožní bariéru, zlepšuje elasticitu a pevnost kůže.

Objev jak jsou chromozomy chráněné za pomoci telomerů získal v roce 2009 Nobelovu cenu.

DpD-for-Professional_Back-Bar-min.png
Revoluční Back Bar produkty

Naše profesionální kolekce produktů je doporučována tisíci lékaři a terapeuty po celém světě. Unikátní kolekce Back Bar koncentrátů vám umožňuje bezpečnou infuzi aktivních látek s použitím Dermapen 4 bez nebezpečných vedlejších účinků.

Profesionální kolekce vám současně umožňuje vytvářet originální směsi a protokoly pro každý typ a stav pleti, neboť je plně kombinovatelná a míchatelná.

Podrobnější informace o jednotlivých přípravcích, protokolech a kombinacích naleznete ve speciální ATP zóně pro autorizované terapeuty.

01
250 ml Airless aseptické balení
02
50 ml Airless aseptické balení