top of page
dermapenworld history-min.png

O NÁS

My jsme budoucnost mikrojehličkování

DermapenWorld způsobil před deseti lety revoluci vynálezem prvního automatického pera Dermapen. Od té doby posouváme úroveň originálního mikrojehličkování kupředu neustálým investováním do revolučních přípravků a technologií.

white wave-01.png
wave.gif
dermapen treatment
Spokojte se jen s tím nejlepším

V účincích mikrojehličkování jsme s Dermapen Treatment™ vedoucí autoritou.

Pokud od své pleťové péče a profesionálních ošetření očekáváte preciznost, jste na správném místě. Výběrem DermapenWorld zkrátka říkáte, že vám stačí jen to nejlepší.

My se zavazujeme, že vám budeme poskytovat jen to nejlepší z oblasti profesionálního mikrojehličkování, vybavení, školení, vědy o kůži, produktů a mnoho dalšího.

Špičková Australská technologie

Dermapen 4 je čtvrtou generací zařízení a jeho technologie byla vyvinuta v naší centrále ve slunné Austrálii.

Nepřetržitá investice do dokonalosti

Vytěžte maximum z nejnovějších objevů v kosmetické vědě, vývoje produktů a vzdělání díky našemu neuvěřitelnému týmu.

heart-and-hands-icon.gif

Lékaři a terapeuty doporučované

Tisíce lékařů po celém světě doporučují Dermapen systém, který vám pomůže k mladší a zdravější pleti bez vedlejších účinků a dlouhé rekonvalescence.

mountain-icon.gif

Lídři na trhu s mikrojehličkováním

Trvale jsme na štítu technologické křivky. Pokud hledáte reálné výsledky pro pleť vašich klientů, připojte se.

Inovace je v našem DNA

DermapenWolrd je kreací australského inovátora a vývojáře oblasti medicíny, Stene Marshalla. Ten v roce 2010 způsobil revoluci v mikrojehličkování představením prvního automatického pera, originálního Dermapenu. Jeho čtvrtá generace, která byla představena v roce 2018 má revoluční design, všestrannost použítí i výsledky.

Další prvenství si připisuje řada Dp Dermaceuticals, která je první certifikovanou kosmetikou určenou pro profesionální mikrojehličkování. První produkt vznikl v roce 2011, oko té doby se portfolio rozšířilo na komplexní sofistikovanou řadu péče o pleť, která řeší všechny problémy pleti.

dermapen výzkum
1976

Založení

Naše mateřská společnost Equipmed založená v Austrálii, pomáhá zákazníkům dodáváním inovativního lékařského vybavení.

3 miliony +

ošetření po celém světě

Stále více klientů po celém světě objevuje a miluje Dermapen díky jeho dlouhodobým pozitivním výsledkům.

50+

Založení

Mezi hlavní distribuční centra DermapenWorld patří Austrálie, Nizozemí a USA. Doručujeme zboží do téměř 70 zemí po celém světě s Autorizovanými DermapenWorld distributory ve více jak 50 z nich.

stene-min.png
Screen Shot 2021-05-18 at 7.22.44.png

„Dnes se Dermapen 4 používá k řešení indikací jako nikdy předtím. Je mi ctí, že značku zaštiťují renomovaní experti jako Prof. Per Hedén, Dr. Shino-Bay a Dr. Gabriela Casabona, kteří posouvají hranice v této oblasti chirurgických kosmetických procedur s Dermapen 4“

Stene Marshall

CEO DermapenWorld, Australia

dp light.png
Jak svět reaguje na DermapenWorld

Dermapen si začal žít vlastním životem a vlastní identitou. Dnes je synonymem samotného mikrojehličkování. Každá generace spojuje více odborníků v oblasti kosmetologie a dermatologie, kteří přístroj milují a hrdě jej propagují.

Není to však jen precizní technologie, která vedla ke "kultu" Dermapen, ale komplexní balíček, který DermapenWorld nabízí. Od profesionálních produktů, přes výzkum a vzdělávání, podporu profesionálů až po ochranné pomůcky a revoluční domácí protokoly.

dermapen protokol
LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page