top of page
ACM.png

Anti-kontaminační

systém ACM

Prevence je důležitější více než kdy předtím. Vytvořte sterilní pracovní prostředí širokou kolekcí anti-kontaminačních přípravků a pomůcek ACM™

CliniPrep.png

Historie hygieny

Jakékoliv ošetření, které narušuje integritu kůže vyžaduje striktní protiinfekční ochranu a prevenci křížové kontaminace. Pokud se během ošetření nepostupuje podle sterilního/aseptického protokolu, nebo se používají nehygienické pomůcky, může mezi pacientem a ošetřujícím docházet k přenosu škodlivých mikroorganismů, jakými jsou například viry nebo bakterie.

V DermapenWorld™  klademe již od založení velký důraz na vzdělávání, profesionální protokoly, hygienu (sterilní postupy) a PPE vybavení pro zajištění bezpečnosti lékařů i pacientů.

K vytvoření unikátního ACM™  systému nás hnala touha po zajištění maximálně bezpečných procedur bez rizika křížové kontaminace.

Trojnásobná ochrana

Pro úspěšné zajištění ochrany před křížovou kontaminací je třeba vzít do úvahy tři faktory: pacient, ošetřující a zařízení. Produkty ACM na sebe logicky navazují a chrání nejen vašeho klienta, ale také vaši kliniku.

ACM-triple-action.png
clini-prep.png

Tento silný antimikrobiální čistič zajišťuje dlouhodobou ochranu proti bakteriím, virům i plísním. Oproti tradičním formám předprocedurální dezinfekce jakými jsou například jód, alkohol nebo chlorhexidin glukonát CLINIPREP™ nevysušuje a nedráždí pokožku.

Díky pH podobnému normální pleti je vhodný i pro velmi citlivé pacienty.

ACM-sterilni-kit.png

Vše co potřebujete pro zajištění sterilního prostředí. Standardizovaný pro estetické zákroky. Každý kit obsahuje: 1 standardní vaničku, 5x tampón z netkané textilie, 2x čtverec z netkané textilie, 2x zelené kleštičky, 1x žluté kleštičky, 1x papírový ručním, 1x sterilní prostírání.

ACM-ochranny-stit.png

Lehký a téměř neviditelný ochranný štít pro terapeuta / lékaře, který chrání pacienta před nepříjemným dechem, bakteriemi i mikroskopickými kapkami slin. ACM štít je opatřen antibakteriálním filmem (99.99%), který současně brání zamlžování. Konečně PPE štít, se kterým se dá pohodlně mluvit.

ACM_product_Gloves-1.png

Biologicky plně odbouratelné vyšetřovací rukavice, které zaručují perfektní ochranu a citlivost během ošetření. Jejich protiskluzová textura umožňuje bez problému pracovat i ve vlhkém prostředí.

Již během prvních 6 měsíců dochází k 80% rozložení. Rukavice se plně rozloží do 5 let.

ACM-hand-sanitizer.png

Naše ruce jsou silným nástrojem na přenost virů a bakterií. ACM dezinfekce na ruce zajišťuje efektivní antibakteriální čištění a dramaticky snižuje možnost křížové kontaminace. Dezinfekce účinně hubí 99.9% bakterií.

DP-sleeve.png

Jednorázová sterilní ochrana pro Dermapen 4 a Dermapen PRO. Tento na míru vyrobený obal chrání nejen samotné zařízení, ale také zabraňuje křížové kontaminaci. Lze jej použít také na další zařízení, jako například mikrodermabrazi, nebo dentální náčiní.

dermapen-4-needle.png

Gamma sterilizovaná Dermapen 4 jehličková kazeta s těsněním z lékařského silikonu a ochranou proti zpětnému nasátí tekutiny. Už žádné tahání kůže, žádná křížová kontaminace i v případě obtížnějších procedur.

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page