top of page
TRIO-LEAF_edited.png

CLR system

Revoluční systém péče na problematickou pleť a všechny stupně akné.
POD POKLIČKOU

Jak vzniká akné

Akné může postihnout všechny typy pleti v každém věku. Spouštěčem bývá nejen genetická predispozice, ale velmi často hormonální změny, životní styl, stres nebo například environmentální faktory. Hormony mohou stimulovat produkci kožního mazu, což společně s nadprodukcí odumřelých buněk zanáší póry. Pokud k tomuto dojde, vytváří se ideální prostředí pro množení bakterie (propionibacterium acne) což vede k zánětům a následně také pigmentacím a jizvám.

clr-banner-web.jpg
CLR TRIO RETAIL-01.png
CLR SYSTEM

Nová cesta k čistější

a zdravější pleti

Trio koncentrovaných přípravků s obsahem kyselin, solí, botanických látek a peptidů pomáhá čistit póry, zbavovat pleť odumřelých buněk a účinně bojovat s bakterií (p-acne), která akné způsobuje.

ANTIBAKTERIÁLNÍ ÚČINKY

Oligopeptid-10

Revoluční peptid, který má schopnost navázat se na stěnu bakterie (p-acne) a usmrtit ji. Oproti běžně dostupným látkám, jako jsou například antibiotika, na Oligopeptid-10 nevzniká rezistence.

bacteria.png
petri.png
SJEDNOCENÍ PLETI

pozánětlivé pigmentace

Revoluční komplex stabilní kyseliny Kojové a Tranexamové v kombinaci s Niacinamidem a Hexylresorcinolem zesvětlují již vytvořené pigmentace způsobené zánětem

a současně předcházejí vzniku nových.

clr-trio-web_edited_edited.jpg
EXFOLIACE

AHA kyseliny

a manuka med

Celá řada obsahuje kyseliny, které pomáhají nejen vyhlazovat povrch pleti, ale současně hydratovat, regulovat produkci kožního mazu a normalizovat pH. Kyselina Glykolová rychle odstraňuje odumřelé kožní buňky. Kyselina mléčná pomáhá s hloubkovou hydratací, zatímco botanická Kyselina Salycilová pomáhá rozpouštět kožní maz a čistit póry. Kyselina Azaleová a manuka med mají následně silný antiseptický účinek.

AdobeStock_224896907.jpeg
DOMÁCÍ PÉČE

produkty na problematickou pleť

LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page