top of page

Tipy na holení a péči pro muže


Máte někdy pocit, že péče o mužskou pleť je často příliš složitá, nebo naopak až moc jednoduchá?


Na jednom konci jsou mužům nabízeny tzv. produkty 3v1, které většinou neodpovídají jejich stavu a typu pleti. To vyznívá, jakoby pleť každého muže měla stejné potřeby (spoiler alert: nemá). Na druhou stranu myšlenka, že by se muž zavázal k péči o pleť, která bude mít sedm a více kroků připomíná spíše sci-fi, už dopředu víte, že program dodržovat nebude.


Je tedy na čase najít zlatou střední cestu pro muže, kteří chtějí vypadat a cítit se ve své kůži co nejlépe a nestrávit přitom půlku svého života před zrcadlem. Ať už jste kosmetický fanatik, nebo úplný začátečník máme pro vás osvěžující a jednoduché tipy na každodenní rutinu.


Mohou chlapi používat výrobky pro ženskou pleť?


Obecně existuje několik drobných rozdílů mezi mužskou a ženskou pokožkou.


Muži mívají:

  • Silnější kůži

  • vousy

  • vyšší produkci kožního mazu


Nicméně každý jsme jedinečný a stejně tak i naše pleť. Stejně tak jako ženy, i muži mohou trpět kožními problémy, jako například akné, nežádoucí pigmentací, jizvami, stárnutím nebo například přecitlivělostí.


Proto jsou v DermapenWorld™ všechny produkty definovány podle typu a aktuálního stavu pleti, nikoliv podle pohlaví. Každý si zaslouží péči připravenou na míru.


Aktivní látky

Účinné látky, které fungují na ženskou pleť, budou fungovat i na tu mužskou. Nicméně uvědomujeme si, že při obrovském množství informací na téma péče o pleť, kterými je zaplaven internet, může být i výběr vhodného pleťového krému nadlidským úkolem.


Přípravky Dp Dermaceuticals™ představují novou formu péče o pleť. Již není potřeba sestavovat komplikovanou denní rutinu, kde každý krok bude zaměřen na jednu specifickou aktivní látku nebo účinek. Revoluční komplexy potentních látek v každém přípravku Dp Dermaceuticals™ umožňují zaměření na více problémů najednou. Vy si tak pleť udržíte zdravou a krásnou s minimálním úsilím.Příklad domácí péče pro muže


KROK 1

Čištění a holení s CLR FOAM CLEANSER

Pokud je vaše pleť přirozeně mastnější, pak je pro vás tento pěnivý čistič skvělým začátkem. Obsahuje kyselinu salicylovou, která šetrně rozpouští přebytečný kožní maz a proniká hlouběji do pórů. Pokožka je tak po použití dokonale čistá, nicméně bez pocitu vysušení.


Jedním z mnoha důvodů, proč muži CLR FOAM CLEANSER milují je, že slouží zároveň jako velmi šetrná pěna na holení, pomáhá totiž změkčit vousy a předcházet jejich zarůstání. Minimalizuje se tak riziko tvorby akné.KROK 2

Hydratace s pomocí CLR LOTION

Ať už navštívíte kamenný nebo on-line obchod s kosmetikou, nevyhnete se výrazu hydratace. Ačkoliv to může znít jako cliché, správný poměr hydratace a oleje v naší pleti je základním předpokladem pro její správné fungování. Pleťový krém by tedy měl být součástí každodenní rutiny.


Tvrzení, že mastná nebo například problematická pleť by se měla vyhýbat přípravkům s obsahem oleje je samozřejmě nepravdivé. Každá pleť potřebuje nejen dostatečnou hladinu hydratace, ale i správných olejů pro tvorbu hydrolipidové bariéry, která pleti poskytne ochranu. CLR LOTION™ je v tomto případě ideálním parťákem, neboť obsahuje unikátní směs HylaFuse™ pro hloubkovou hydrataci, ale také Niacinamid, antibakteriální peptidy, vitamíny a minerály pro vyvážení produkce kožního mazu. Obsah pěti různých kyselin pak pomáhá vyhlazovat povrch pleti, a bojovat proti nežádoucím pigmentacím, extrakt z vrbové kůry a manuka med pleť zklidňují a předcházejí zánětům.KROK 2 večerní péče s RETINAL ACTIVE

Během spánku je ideální čas na hloubkovou regeneraci pleti. Pokud vás trápí jemné linky, vrásky, nebo například jizvy, je naprostou nezbytností zařadit do večerní péče koncentrát s retinoidem, neboli vitamínem A. Tento v tuku rozpustný vitamín má silné regenerační a rejuvenační účinky, současně však pomáhá i při řešení pigmentací, nerovností na pleti a také normalizuje produkci kožního mazu.


Dp Dermaceuticals RETINAL ACTIVE™ obsahuje nejsilnější volně dostupnou formu vitamínu A, a to retinaldehyde, který je v koncentraci 0.05% 400x silnější než 1% čistý retinol.KROK 3

Ochrana pleti s COVER RECOVER

Nikdo nejsme imunní vůči poškození slunečními paprsky. Bez výjimky bychom tedy všichni měli pravidelně každý den používat specifický přípravek s SPF ochranou.


COVER RECOVER™ překračuje rámec toho, co vám tradiční SPF může poskytnout. Kromě pokročilé širokospektrální ochrany SPF 30/PA+++ vám současně nabídne hydrataci, okamžité zklidnění podrážděné pleti, obnovu kožního mikrobiomu a díky možnosti bezbarvé varianty a 10 pigmentovaným, zamaskování všech nedokonalostí, aniž by krém působil jako make-up.


Mikrojehličkování pro mužeNyní máte rutinu sestavenou, co však dál?


Dermapen™ Treatment je oblíbený jak u žen, tak u mužů, kteří si svou pleť chtějí udržet co nejdéle zdravou a mladě vypadající, a to bez vedlejších účinků, které jsou často spojeny s omlazujícími procedurami.


Série mikrojehličkovacích ošetření Dermapen™ posílí nejen tvorbu kolagenu a elastinu, ale současně také vyřeší všechny akutní problémy s pletí, ať už se jedná o jizvy, pigmentace nebo akné.


Při každém ošetřením vám bude do pleti vpraven speciální Meso-Glide koncentrát, který bude problémy s pletí řešit v místě jejich vzniku.


JSTE PŘIPRAVENI ZÁŘIT?

Najděte si svého Autorizovaného DermapenWorld Terapeuta a nechte si předepsat svůj osobní plán domácí a profesionální péče DermapenWorld™.

55 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Akné 101

Comentarios


LY PROGRAM-01.png

Sbírejte body za své nákupy a získejte slevu na kolekci Dp Dermaceuticals.

bottom of page